تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

طراحی سایت و اپلیکیشن

زمانی داشتن یک وب سایت، به عنوان ویترین کسب‌ وکارها در فضای اینترنت تعبیر می‌شد اما امروزه داشتن وب سایتی مناسب، به عنوان شناسنامه کسب‌وکارها به کار می‌رود و هویت سازمان را به مخاطبان بیرونی جامعه نشان می‌دهد. این در حالی است که وب سایت ضعیف، ضربه جبران ناپذیری را به کسب‌وکارها وارد می‌کند و به اعتبار برند سازمان خدشه وارد می‌کند.

طراحی سایت و اپلیکیشن

برای موفقیت در کسب و کار آنلاین و حضوری قدرتمند در دنیای مجازی شما نیاز به طراحی سایت با شمایلی متفاوت و خلاق دارید، وب سایتی که بتواند رابط شما و مخاطبین تان در فضای مجازی باشد و به درستی سازمان یا شرکت شما را معرفی کند و به تمامی سوالات کاربران در ارتباط با نحوه ی خدمات شما و کیفیت محصولاتتان پاسخ دهد. گروه طراحان ایده آل ،خلاقیت، هنر و زیبایی را با جدیدترین متد و بروزترین تکنولوژی های طراحی وب اقدام کرده و طراحی سایت خود را، با توجه به نیازمندیهای کارفرما و نوع فعالیت ایشان در سه نوع طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت سفارشی و اختصاصی با بالاترین کیفیت استاندارد جهانی و الگوریتم های گوگل پیاده سازی می نماید.

بروشور خدمات

بنابراین شما در نهایت یک طراحی سایت پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

گروه طراحان ایده آل آمادگی خود را برای طراحی سایت ، برنامه نویسی، برپایی و پشتیبانی انواع وب سایت‌ها به شرح ذیل اعلام می دارد:

وب سایت های فروشگاهی

وب سایت های شرکتی

وب سایت های تبلیغاتی

وب سایت های تجاری

وب سایت های اطلاع رسانی

وب سایت های آموزشی و سرگرمی

وب سایت های ارتباطات اجتماعی

و …