تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

اخبار

12230

جایزه iF SOCIAL IMPACT PRIZE

جایزه طراحان صنعتی IF SOCIAL IMPACT PRIZE با هدف انتشار و حمایت از پروژه هایی که به جامعه ما کمک می کند. ما هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم بهترین پروژه ها با یک جایزه از مجموع 50،000 یورو به دست می آیند.
پروژه خود را به iF WORLD DESIGN GUIDE بفرستید (به صورت رایگان) و شما به طور خودکار برای جایزه در سال 2018 رقابت خواهید کرد! علاوه بر این، پروژه شما به جامعه طراحی جهانی ارسال خواهد شد.

232138_02_air_tube_2

طرح برنده در انجمن طراحان آلمان

air / Fan

این فن جدید جمع و جور می تواند به طور موثر هوا را تصفیه و اکسیژن کافی را به یک فضای محدود فراهم کند. کیفیت هوا در مرکزی و شمالی چین فقیر است و افرادی که در اینجا زندگی می کنند نیاز به یک محصول برای محافظت از آنها در برابر آلودگی هوا دارند. این محصول با ذات معمول خانه چینی طراحی شده و می تواند به طور موثر هوای تمیز، راحت و سالم را فراهم کند.

STEM CROWD FINAL_0 (1)

نوآوری در مرکز بزرگترین نمایشگاه STEM کشور
شرکت IDSA شرکت کننده در 5th FESTIVAL OF SCIENCE AND ENGINEERING

برای بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی، اصطلاح “طراحی صنعتی” عملا ناشناخته است به عنوان یک تمرین حرفه ای و یا دروازه برای حل مشکلات از طریق یک لنز خلاق. IDSA در بزرگترین جشن علوم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات کشور (STEM) که از طریق ایجاد آگاهی و صحبت با خانواده ها در مورد طراحی صنعتی تغییر را ایجاد کرد.

پنجمین جشنواره علمی و مهندسی ایالات متحده در هر دو سال یکبار در واشنگتن دی سی برگزار می شود و بیش از 3000 نمایشگاه از بیش از 750 جوامع علمی و مهندسی، دانشگاه ها، سازمان های دولتی، شرکت های پیشرفته و سازمان های STEM را شامل می شود. مباحث تحت پوشش مرکز کنفرانس 2.3 میلیون فوت مربع شامل هنر، طراحی، تکنولوژی، فضا، انرژی، علوم اعصاب، برنامه نویسی، حیوانات، هوش مصنوعی و روبات ها بود. در اینجا IDSA راه اندازی فروشگاه برای مشارکت با نسل بعدی حل کننده مشکلات و به اشتراک گذاری فرصت های موجود برای آنها از طریق حرفه ای طراحی صنعتی است.