تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

طراحی داخلی و دکوراسیون

گروه طراحان ایده آل

طراحی داخلی و دکوراسیون

با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام انواع پروژه های طراحی نما و دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی اداری و تجاری ، بازسازی ساختمان و بازسازی ویلا ، در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت طراحان ایده آل بسپارید و ما آن را با طرحی نو و اجرایی دقیق متناسب با سلیقه و خواسته شما وبالاترین کیفیت ممکن انجام خواهیم داد.

طراحی دکوراسیون منزل

محیط منزل مکانی است که بهترین و مهمترین ساعات شبانه‌ روز خود را در آن میگذرانیم واحساس ما در این ساعات تحت تاثیر محیط منزل قرار دارد. گروه مهندسی طراحان ایده آل با داشتن بهترین تیم طراحی دکوراسیون شما را برای هرچه بیشتر لذت بردن ازمحیط خانه همراهی میکند.

طراحی دکوراسیون اداری

آیا می خواهید از فضای اداری خود لذت ببرید و بهره ی کافی از محیط را داشته باشید؟ اگرشما به این فکر افتاده اید تا فضای داخلی محیط اداری شرکت خود را به مدرن ترین حالت پیاده سازی کنید می توانید با مجموعه طراحان ایده آل همکاری داشته و از ما مشاوره بخواهید. این گروه با در اختیار داشتن تجربه و دانش کافی، همینطور استفاده از متریال مرغوب و به روز، آمادگی شروع به کار با طیف بسیاری از متقاضیان حوزه ساخت و ساز و پیاده سازی طراحی و دکوراسیون داخلی از مشاوره تا اجرا و انجام صفر تا صد پروژه ها را داراست.

بروشور خدمات

سیاست اصلی ما، تمرکز بر روی پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی است.لیکن پروژه های ساختمانی، طراحی و اجرای مبلمان یا لند اسکیپ از نظر ما دور  نبوده و آماده اجرای آن به بهترین شکل می باشیم.امیدواریم در تعامل با مراجعین محترم و همراهی گرمتان ، خاطره ای خوش را با یکدیگر به ارمغان بیاوریم.

lauren-rottet-cavalry-court-lounge-stairs-0118