تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

طراحی صنعتی

photodune-5341808-woman-working-with-color-samples-for-selection-m-1110x51011

حرفه طراحی صنعتی و طراحی محصول، در پی انقلاب صنعتی در اروپا توسط هنرمندان و پیشه وران با استفاده از روشهای دستی و نه ماشینی و در مقیاس محدود ساخته می‌شدند. با ظهور ماشین و پدید آمدن روشهای تولید ماشینی، چهره مصنوعات دچار دگرگونی شد و مصنوعات دست ساز، آرام آرام جای خود را به مصنوعات زمختی می‌دادند که هیچ خبری از هنر هنرمند در آنها یافت نمی‌شد. همگی بدون توجه به زیبایی پیکره و صرفاً در جهت برآورده کردن نیازهای عملکردی طراحی و ساخته می‌شدند.

منبع : ویکی پدیا

بخش های فعالیت

لوازم خانگی
صنایع پزشکی
صنایع حمل و نقل
مهندسی معکوس و بهینه سازی
تجهیزات ورزشی
صنایع کشاورزی

بروشور خدمات

بروشور، لیست قیمت و همچنین مطالب ارائه شده در این بخش را می توانید از محل نشان داده شده دانلود کنید.

نمونه کار ما

طراحی محصول

در وحله اول شخص با بررسی و آنالیز شرایط محیط پیرامون خود و بسته به نیاز خود و یا اطرافیان ساخت محصولی برای برآورده کردن این نیاز را در ذهن خود تصور می‌کنند که با ارائه محصول، نیاز خود و یا اطرافیان را برآورده می کند.

برای ادامه کار تا تولید محصول، نیاز به تیم متخصص که مسلط به فناوری و دانش طراحی، دانش مواد و فرآیندهای تولید روز دنیا هست که با توضیح ایده مربوطه، طراحان شروع به شبیه سازی محصول به صورت سه بعدی و در نهایت آنالیز آن در تمامی شرایط و محیط های کاری مورد استفاده محصول، توسط نرم افزارهای مربوطه کرده تا بهینه ترین محصول  از نظر کیفیت و بهای تمام شده کمتر روانه تولید شود.
از این رو می توان به این نکته اشاره کرد که با استفاده از این روش می توانیم تمامی مراحل را توسط دستگاههای کامپیوتری (CNC)   اشتباه تولید را به صفر نزدیک کنیم که این عمل باعث پایین آمدن ضایعات و در نتیجه کمتر شدن بهای محصول می شود.

کاری که گروه طراحان ایده آل را نسبت به دیگر طراحان عزیز متمایز کرده است این است که با توانایی و خلاقیت و با پشتوانه تیمی محقق و نخبه توانسته تکنولوژی تولید محصول را بدون دخالت نیروی انسانی و در همان مرحله طراحی به طور کامل هدایت و پیاده سازی کنیم که تمامیه کارها توسط شخص طراح هدایت می گردد.

این تکنولوژی تنها در چند کارخانه بزرگ دنیا اجرا و در خاورمیانه توسط این تیم متخصص طراحی و پیاده سازی شده است که به علت محرمانه بودن اطلاعات این طرح، قادر به توضیح بیشتر آن نیستیم. لذا از صنعتگران و صاحبان کارخانه های تولیدی بزرگ که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این روند نوین تولید هستند دعوت به مذاکره حضوری می نماییم.