تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک، پروسه خلاقانه ای است که از هنر و تکنولوژی بهره می برد، این عمل از راه آنالیز و تفسیر نیازهای هر مجموعه و به منظور دستیابی به اهداف ارتباطی و استراتژی بازار هدف صورت می گیرد.طراحی گرافیک تمام ابعاد زندگی ما را در بر گرفته است و به آن هویت می‌بخشد.گرافیک در کوتاه کردن کلام ، سرعت در انتقال مفهوم و جذابیت معنی پیدا میکند.

طراحی گرافیک

یک طرح گرافیکی باید پاسخگوی نشان هویت یک مجموعه با توجه به استراتژی بازار هدف و نوع هدف تعیین شده باشد. این پاسخ حاصل تعامل بین اطلاعات داده شده به طراح و روند بررسی و طراحی برای آن اطلاعات توسط گرافیک می باشد. باید گفت در عصر حاضر گرافیک یک صنعت طراحی محسوب می شود که باید یک متخصص با توجه به پروسه و برنامه ریزی نوع طرح نسبت به آن اقدام نماید.طراحی و گرافیک یکی از مهمترین علومی است که در دنیای امروز بیشترین سهم را در امر تبلیغات به خود اختصاص داده که در تمامی بخش‌های تبلیغاتی از جمله طراحی لوگو ،طراحی کاتالوگ و طراحی بیلبورد مهم‌ترین نقش را ایفا می‌نماید و پایه و اساس شکل‌گیری تمام این شاخه‌ها، از این فن آمیخته به هنر مشتق می‌شود.

بروشور خدمات

گروه طراحان ایده آل با پرسنل جوان با تجربه و تحصیلکرده در این زمینه تمامی تلاش خود را برای طراحی و ساخت یک طرح گرافیکی متفاوت و زیبا انجام می دهند. تشکیل اتاق فکر ، بررسی ایده های مختلف با رعایت استانداردهای گرافیک روز جهان ، تقسیم کار برای سهولت در انجام کار ، نظارت بر عملکرد و درستی کار در فرایند طراحی و چاپ ، مراحل کاری این مجموعه می باشد.

گروه طراحان ایده آل خدمات گرافیک خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

 

طراحی نشانه (لوگو) و نوشته نوشتاری (لوگو تایپ)

طراحی ست اوراق اداری

طراحی پوستر، کاتالوگ، فولدر

طراحی بسته‌بندی محصولات

صفحه‌آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات

طراحی آگهی مطبوعات

طراحی بیلبورد

و …