تلفن دفتر مركزي
021-77429224
زمان كاري
شنبه - چهارشنبه : 8 صبح تا 5 عصر

همکاری با ما

همکاری با ما

اصول اصلي و اوليه گروه طراحان ايده آل ايجاد طرح ها و ايده هايي فراتر از كه نگاه مردم و جهان اطراف آن محصول را متفاوت گرداند.به عنوان يك تيم نوپا اما با توانايي هاي گسترده و با تجربه هاي فراوان در گذشته در كنار هم جمع شده ايم تا به شما مشتريان گرامي اين اطمينان را بدهيم كه محصولات و ايده هاي شما به سبك متفاوتي از سايرين به بازار عرضه گردد.

گروه طراحان ايده آل

ما متوجه این قضیه هستیم که یک طراحی عالی چیزی است که مردم دوست دارند از آن استفاده کنند و یا به آن رجوع کنند.کیفیت یکی از مفاهیم محوری دانش و حرفه و طراحی معماری بوده و طبیعتاً از اهمیت نظری و عمل فراوانی برخوردار است.

طرح ها و ایده های بزرگ هم حتی اگر با روش معمول و تکراری ارائه گردند نیز از بین می روند. به دلیل اینکه ما این موضوع را درک می کنیم و با داشتن نیروهایی جوان، خلاق و به روز به طور مداوم افکارمان و ایده هایمان را به چالش می کشیم تا درک ما از موضوع گسترش یابد.

در نهايت هم اينكه چگونه افراد و جامعه با محصول شما روبرو شوند، موفقيت شما را در عرصه كار و تجارت بروز خواهد داد.
ما مي دانيم كه همكاري كليد موفقيت در جهان است.

به اطلاع متقاضیان و علاقه مندان به همکاری با گروه مهندسین طراحان ایده آل می رساند، این شرکت جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود به تخصص های ذیل نیاز دارد. لذا متقاضیان به همکاری با ما می توانند رزومه کاری خود را از طریق ارسال cv که در انتهای همین صفحه قرار دارد ارسال نمایند.

درباره

گروه طراحان ایده آل

تخصص های مورد نیاز

موقعیت شغلی محل گروه تخصص
کارشناس فروش دفتر مرکزی فروش نرم افزار Office
کارشناس طراحی دفتر مرکزی طراحی صنعتی نرم افزار Maya
کارشناس معماری دفتر مرکزی طراحی داخلی نرم افزار 3DMax
کارشناس تبلیغات دفتر مرکزی تبلیغات نرم افزار Zbrush & 3DMax